Weekoverzicht

 

 

Vrijdag 25 mei
19.30 T 7*7 toernooi VR Lauwers VR 1, GSVV VR 1 Warfstermolen
Zeester VR 1, Kollum VR 1
Zaterdag 26 mei
14.30 C GSVV 1 De Monnik 1 thuis J. de Klein
12.30 C GSVV 2 Rottevalle 2 thuis
09.00 C GSVV JO17-1 Birdaard JO17-1 Birdaard
10.00 C GSVV JO13-1 Harkemase Boys JO13-3 thuis
10.00 C GSVV JO11-1 WTOC JO11-1 thuis
10.00 GSVV JO9-1 Drachten JO9-3 thuis
dinsdag 29 mei
19.00 C GSVV JO17-1 Anjum JO17-1 thuis
Zaterdag 3 juni
10.00 C GSVV JO17-1 minnertsga JO17-1 Minnertsga
10.00 C GSVV JO13-1 Noordbergum JO13-1 Noordbergum
10.00 C GSVV JO9-1 Zuidhorn JO9-6 thuis

 

Opstelling zaterdag 26 mei: Klik hier!

Terreinwacht:
26-05 | Lourewns Minnema, Jacob van der Veen

Commissielid:
19-05 | Pieter Terpstra, Sieb de Haan

Kantinedienst week 21:
donderdag: Hielke
zaterdagmorgen: Elly, ?
zaterdagmiddag: Renske H, Freke, Hannie, Sannie, Lisa

Kantinedienst week 22:
dinsdag: ?
zaterdagmorgen: Henderien

Kantinerooster voorjaar t/m 3 juni thuiswedstrijd senioren
         
week 11   12 t/m 17 maart ploegleider  
donderdag   Gauke Gea  
zaterdag morgen Anna, Doris    
  middag Geralde, Tjitske R.   GSVV 2
         
week 12   19 t/m 24 maart ploegleider  
donderdag   Hielke Dikkie  
zaterdag morgen Freke, Anneke    
  13,00-17,00 Berry, Dikkie    
  17,00 – sluit Fokke, Pieter, Fêre   GSVV 1
         
week 13   26 t/m 31 maart ploegleider  
donderdag   Auke Sikke André  
zaterdag morgen Frea    
  middag Rinze, Jogchum   vanaf 16.00 open
         
week 14   2 t/m 7 april ploegleider  
maandag   Club van 100 Johan ei-gooien
donderdag   Hielke    
vrijdag       GSVV VR 1
zaterdag morgen Henderien, Elly    
  middag Alice, Thom   vanaf 16.00 open
 
week 15   9 t/m 14 april ploegleider  
donderdag   Cornelis Geralde  
zaterdag morgen Anna, Doris    
  middag Martha, Renske K   GSVV 1
 
week 16   16 t/m 21 april ploegleider  
donderdag   Cornelis Tjitske  
zaterdag morgen Freke, Anneke    
   middag Geralde, Tjitske R.   GSVV 2
 
week 17   23 t/m 28 april ploegleider  
donderdag   Hielke Alice  
zaterdag morgen Maaike, Mariska    
  middag Tjitske d J., Pieter   vanaf 16.00 open
week 18   30 april t/m 5 mei ploegleider  
donderdag   Gauke Gea  
zaterdag morgen Frea    
  13,00-17,00 Berry, Dikkie    
  17,00-sluit Fokke, Pieter, Fêre   GSVV 1
       
week 19   7 t/m 12 mei ploegleider  
donderdag   Hemelvaartsdag Dikkie  
zaterdag morgen Henderien, Elly    
  middag Sjikke   GSVV 1
week 20 14 t/m 19 mei ploegleider  
donderdag Auke Sikke André  
zaterdag morgen Anna, Doris  
middag Martha, Tjitske d.J. GSVV 2
week 21 21 t/m 26 mei ploegleider  
donderdag Hielke Johan  
zaterdag morgen  
middag  Freke GSVV 1 / GSVV 2 
week 22 28 mei t/m 3 juni ploegleider  
donderdag Cornelis Geralde  
zaterdag morgen inhaal
middag inhaal
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor