Kantinerooster

Bij vragen kun je contact opnemen met je ploeghoofd voor die week, ook als je niet kunt neem dan contact op met je ploeghoofd.

Er zijn nog een paar diensten die nog niet ingevuld zijn. Kun jij een van deze diensten draaien?
Neem dan contact op met Alice Niewijk 06-15894509.

Kantinerooster voorjaar t/m 10 juni thuiswedstrijd senioren
week 2 ploegleider  
donderdag Pieter Alice  
zaterdag Frea  
Fokke, Fêre veldloop
 
week 3 16 t/m 20 jan ploegleider  
donderdag Auke Sikke Gea  
zaterdag middag Martha geen thuiswedstrijd
 
week 4 23 t/m 28 jan ploegleider  
donderdag Hielke André  
zaterdag middag Renske K, Alice GSVV 1
 
week 5 30 jan t/m 4 feb ploegleider  
donderdag Gauke Johan  
zaterdag middag Sannie, Sietske, Magda beker/inhaal
 
week 6 6 t/m 11 feb ploegleider  
donderdag Hielke Henderien  
16.30-sluit Geralde, Tjitske GSVV 2 / GSVV 3
 
week 7 13 t/m 18 feb ploegleider  
donderdag Cornelis Dikkie  
zaterdag morgen Anna  
13,00-16,30 Dikkie, Berry  
16.30-sluit Fokke, Fêre, Pieter GSVV 1 / GSVV Vr 1
 
week 8 20 t/m 25 feb ploegleider  
donderdag Hielke Alice  
zaterdag morgen Berna, Frea  
middag Martha GSVV Vr 1
 
week 9 27 feb t/m 4 maart ploegleider  
donderdag Auke Sikke Gea  
zaterdag morgen Henderien, Elly, Minke  
middag Sannie, Sietske, Magda GSVV 3
 
week 10 6 t/m 11 maart ploegleider  
donderdag Hielke André  
zaterdag morgen Renske H, Hinke  
middag Renske K,  Alice GSVV 1 / GSVV 2 / GSVV 3 
 
week 11 13 t/m 18 maart ploegleider  
donderdag Gauke Johan  
zaterdag morgen Freke, Anneke  
16.00-sluit Geralde, Tjitske  
 
week 12 20 t/m 25 maart ploegleider  
donderdag Hielke Henderien  
zaterdag morgen Anna  
13,00-16,30 Dikkie, Berry  
16.30-sluit Fokke, Fêre, Pieter GSVV 1 / GSVV 2 / GSVV 3
 
week 13 27 maart t/m 1 april ploegleider  
donderdag Cornelis Dikkie  
zaterdag morgen Berna, Frea  
middag Sannie, Sietske, Magda geen thuiswedstrijd
 
week 14 3 t/m 8 april ploegleider  
donderdag Hielke Alice  
zaterdag morgen Henderien, Elly  
middag Martha GSVV 1 / GSVV 2 / GSVV 3
 
week 15 10 t/m 15 april ploegleider  
donderdag Auke Sikke Gea  
zaterdag morgen Renske H, Hinke  
middag Geralde, Tjitske beker/inhaal
 
week 16 17 t/m 22 april ploegleider  
donderdag Hielke André  
zaterdag morgen Freke, Anneke  
middag Renske K, Alice  
 
week 17 24 t/m 29 april ploegleider  
donderdag Gauke Johan  
zaterdag morgen Anna  
middag Sannie, Sietske, Magda GSVV 1 / GSVV Vr 1
 
week 18 1 t/m 6 mei ploegleider  
donderdag Hielke Henderien  
zaterdag morgen Berna, Frea  
middag Martha GSVV 2 / GSVV 3
 
week 19 8 t/m 13 mei ploegleider  
donderdag Cornelis Dikkie  
zaterdag morgen Henderien, Elly, Minke  
13,00-16,30 Dikkie, Berry  
16.30-sluit Fokke, Fêre, Pieter GSVV 1 / GSVV 3
 
week 20 15 t/m 20 mei ploegleider  
donderdag Hielke Alice  
zaterdag morgen Renske, H, Hinke  
middag Renske K, Alice nacompetitie/beker/inhaal
 
week 21 22 t/m 27 mei ploegleider  
donderdag Auke Sikke Gea  
zaterdag morgen Freke, Anneke  
middag Sannie, Sietske, Magda nacompetitie/beker/inhaal
 
week 22 29 t/m 3 juni ploegleider  
donderdag Hielke André  
zaterdag morgen Anna  
13,00-16,30 ?  
16.30-sluit Geralde, Tjitske nacompetitie/beker/inhaal
 
week 23 5 t/m 10 juni ploegleider  
dinsdag Allert Pol 5*5 Toernooi KC  
woensdag Allert Pol 5*5 Toernooi  
donderdag  
vrijdag Allert Pol 5*5 Toernooi  
 

 

Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor