Donderdag 21 juni
         
Finaleavond
Nr. Aanvang Veld   Wedstrijd Uitslag
1 19.00 uur 1 Harkemase Boys Zwaagwesteinde
2 19:00 uur 2 Broekster Boys ONT
3 19.25 uur 1 Grootegast Leovardia
4 19.25 uur 2 Buitenpost Twijzel
5 19.50 uur 1 Verliezer wedstrijd 2 Verliezer wedstrijd 3
6 19.50 uur 2 Verliezer wedstrijd 4 Verliezer wedstrijd 1
7 20.15 uur 1 Winnaar wedstrijd 1 Winnaar wedstrijd 4
8 20.15 uur 2 Winnaar wedstrijd 3 Winnaar wedstrijd 2
5e en 6e plaats
20.40 uur 2 Winnaar wedstrijd 5 Winnaar wedstrijd 6
3e en 4e plaats
20.40 uur 1 Verliezer wedstrijd 8 Verliezer wedstrijd 7
Finale
21.05 uur 1 Winnaar wedstrijd 7 Winnaar wedstrijd 8
Winnaar Allert Pol toernooi 2018:__________________
Maandag 18 juni 
Poule A
Aanvang Veld   Wedstrijd Uitslag
19.00 uur 1 Harkemase Boys ONT 6 – 2
19.00 uur 4 Kollum ASC 6 – 3
19.25 uur 1 GSVV Harkemase Boys 3 – 3
19.25 uur 4 ONT Kollum 5 – 3
20.00 uur 1 ASC GSVV 9 – 4
20.00 uur 4 Kollum Harkemase Boys 3 – 4
20.25 uur 1 ASC ONT 8 – 8
20.25 uur 4 GSVV Kollum 2 – 4
21.00 uur 1 Harkemase Boys ASC 5 – 4
21.00 uur 4 ONT GSVV 4 – 3
door naar de finaleronde Harkemase Boys en ONT
Poule B  
Aanvang Veld   Wedstrijd Uitslag
19.10 uur 3 Grootegast t Fean 58 4 – 2
19.10 uur 2 Zwaagwesteinde Harkema Opeinde 5 – 3
19.35 uur 3 de Lauwers Grootegast 1 – 9
19.35 uur 2 t Fean 58 Zwaagwesteinde 2 – 5
20.10 uur 3 Harkema Opeinde de Lauwers 3 – 3
20.10 uur 2 Zwaagwesteinde Grootegast 2 – 5
20.35 uur 3 Harkema Opeinde t Fean 58 3 – 1
20.35 uur 2 de Lauwers Zwaagwesteinde 5 – 8
21.10 uur 3 Grootegast Harkema Opeinde 7 – 1
21.10 uur 2 t Fean 58 de Lauwers 2 – 9
door naar de finaleronde Grootegast en Zwaagwesteinde
Dinsdag 19 juni
Poule C
Aanvang Veld   Wedstrijd Uitslag
19.00 uur 1 Buitenpost Leovardia 5 – 3
19.00 uur 4 Grijpskerk Friese Boys 7 – 1
19.25 uur 1 Kootstertille Buitenpost 1 – 4
19.25 uur 4 Leovardia Grijpskerk 6 – 3
20.00 uur 1 Friese Boys Kootstertille 1 – 5
20.00 uur 4 Grijpskerk Buitenpost 2 – 4
20.25 uur 1 Friese Boys Leovardia 3 – 5
20.25 uur 4 Kootstertille Grijpskerk 2 – 4
21.00 uur 1 Buitenpost Friese Boys 5 – 1
21.00 uur 4 Leovardia Kootstertille 4 – 3
door naar de finaleronde Buitenpost en Leovardia
Poule D
Aanvang Veld   Wedstrijd Uitslag
19.10 uur 3 Broekster Boys Twijzel 8 – 2
19.10 uur 2 Surhuisterveen VIOD 4 – 4
19.35 uur 3 Opende Broekster Boys 1 – 3
19.35 uur 2 Twijzel Surhuisterveen 5 – 5
20.10 uur 3 VIOD Opende 2 – 9
20.10 uur 2 Surhuisterveen Broekster Boys 2 – 5
20.35 uur 3 VIOD Twijzel 0 – 13
20.35 uur 2 Opende Surhuisterveen 5 – 3
21.10 uur 3 Broekster Boys VIOD 7 – 1
21.10 uur 2 Twijzel Opende 4 – 2
door naar de finaleronde Broekster Boys en Twijzel
Volgende wedstrijd
GSVV - FC Birdaard
Datum: 03-10-2020
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor