Uitslagen en wedstrijdschema Allert Pol 5*5 Toernooi

Dinsdag 18 juni

Poule A
Aanvang Veld Wedstrijd Uitslag
19.00 1 GSVV Grijpskerk 3 – 2
19.00 4 Surhuisterveen t Fean ’58 3 – 3
19.25 4 Oostergo GSVV 0 – 2
19.25 1 Grijpskerk Surhuisterveen 6 – 5
20.00 1 t Fean ’58 Oostergo 6 – 3
20.00 4 Surhuisterveen GSVV 1 – 5
20.25 4 t Fean ’58 Grijpskerk 2 – 5
20.25. 1 Oostergo Surhuisterveen 5 – 6
21.00 1 GSVV t Fean ’58 5 – 0
21.00 4 Grijpskerk Oostergo 8 – 1
Poule B
Aanvang Veld Wedstrijd Uitslag
19.10 2 De Lauwers VVT 2 – 1
19.10 3 Grootegast Twijzel 3 – 1
19.35 3 Kollum De Lauwers 4 – 3
19.35 2 VVT Grootegast 2 – 3
20.10 2 Twijzel Kollum 4 – 5
20.10 3 Grootegast De Lauwers 9 – 1
20.35 3 Twijzel VVT 4 – 1
20.35 2 Kollum Grootegast 2 – 5
21.10 2 De Lauwers Twijzel 2 -8
21.10 3 VVT Kollum 6 – 3

In poule A zijn GSVV en Grijpskerk door naar de finaleronde
In poule B zijn Grootegast en Twijzel door naar de finaleronde

Woensdag 19 juni

Poule C
Aanvang Veld Wedstrijd Uitslag
19.00 1 Broekster Boys ASC 6 – 4
19.00 4 Veenwouden Opende 3 – 5
19.25 4 ONT Broekster Boys 3 – 5
19.25 1 ASC Veenwouden 3 – 5
20.00 1 Opende ONT 5 – 4
20.00 4 Veenwouden Broekster Boys 1 – 5
20.25 4 Opende ASC 2 – 2
20.25. 1 ONT Veenwouden 4 – 4
21.00 1 Broekster Boys Opende 3 – 2
21.00 4 ASC ONT 1 – 2
Poule D
Aanvang Veld Wedstrijd Uitslag
19.10 2 Friese Boys Buitenpost 0 – 9
19.10 3 Bergum Kootstertille 5 – 3
19.35 3 Twijzel 2 Friese Boys 3 – 1
19.35 2 Buitenpost Bergum 4 – 5
20.10 2 Kootstertille Twijzel 2 3 – 4
20.10 3 Bergum Friese Boys 1 – 2
20.35 3 Kootstertille Buitenpost 6 – 6
20.35 2 Twijzel 2 Bergum 1 – 1
21.10 2 Friese Boys Kootstertille 1 – 6
21.10 3 Buitenpost Twijzel 2 4 – 2

In poule C zijn Broekster Boys en Opende door naar de finaleronde
In poule D zijn Buitenpost en Bergum door naar de finaleronde

Programma
W Aanvang Veld Wedstrijd Uitslag
1 19.00 uur 1 GSVV Twijzel 4-3
2 19:00 uur 2 Buitenpost Grijpskerk 1-5
3 19.25 uur 1 Grootegast Opende 6-4
4 19.25 uur 2 Broekster Boys Bergum 3-2
5 19.50 uur 1 Buitenpost Opende 7-1
6 19.50 uur 2 Bergum Twijzel 2-3
7 20.15 uur 1 GSVV Broekster Boys 1-3
8 20.15 uur 2 Grootegast Grijpskerk 0-0
2-1
5e en 6e plaats
20.40 uur 2 Buitenpost Twijzel 5-5
1-2
3e en 4e plaats
20.40 uur 1 Grijpskerk GSVV 1-2
Finale
21.05 uur 1 Broekster Boys Grootegast 4-1
Winnaar Allert Pol 5×5 toernooi 2019: Broekster Boys
Volgende wedstrijd
FC LEO 1 - GSVV 1
Datum: 31-08-2019
Sponsoren
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor